Vis enkelt innlegg
Gammel 24-05-11, 09:10   #2
Charlie
Licence to thrill
 
Charlie sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: sentralt Østland
Innlegg: 10.956
Charlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt av
Standard

Sv: 13-åringen vil være med når jeg tatoverer meg

..den første tanken som slår meg er hvorfor man bestiller time for å gjøre noe som man ikke vil at barna skal gjøre når de blir voksne? (at man uforvarende gjør noe man helst ikke ser gjentatt er noe annet enn å planlegge det..)

Hvis du ikke vil at hun skal tatovere seg,vil det jo ha større gjennomslagskraft hvis du sier at det gjorde jeg da, det var ingen god ide, og det gjentar jeg ikke. (Alt:: jeg må fikse på tatoveringen fordi jeg ser i ettertid at det ikke var lurt å tatovere seg når jeg var så ung).

du må jo gjerne tatovere deg for min skyld altså. Jeg syns bare det var litt rart når du ikke vil dattra skal gjøre det.

Charlie er ikke aktiv   Svar med sitat