Vis enkelt innlegg
Gammel 11-11-10, 09:19   #18
Selma
blid
 
Selma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 4.788
Selma er et glitrende lys på stjernehimmelenSelma er et glitrende lys på stjernehimmelenSelma er et glitrende lys på stjernehimmelenSelma er et glitrende lys på stjernehimmelenSelma er et glitrende lys på stjernehimmelenSelma er et glitrende lys på stjernehimmelenSelma er et glitrende lys på stjernehimmelenSelma er et glitrende lys på stjernehimmelenSelma er et glitrende lys på stjernehimmelenSelma er et glitrende lys på stjernehimmelenSelma er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Hverdagskjoler - igjen

Opprinnelig lagt inn av Blondie, her.

Har Fransa større enn 36, altså? Jeg synes kjolene er fine, men jeg skygger unna fordi jeg hater å ikke finne størrelsen.

Det varierer sikkert litt fra butikk til butikk, men her i Trondheim er det flere butikker med litt "voksen profil" (men heller ikke helt "kjerring") som har klær fra Fransa. Ikke noe problem å finne større klær der. Lykke til på kjolejakt!

__________________
Selma og jentene (-99 og -02)
Selma er ikke aktiv   Svar med sitat