Tråd: Bleieavtaler
Vis enkelt innlegg
Gammel 23-09-10, 10:26   #7
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.041
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Bleieavtaler

som mor til en toåring kan jeg skrive under på at når jeg først har gått inn i en butikk, så handler jeg det jeg skal der. Enten handler jeg før jeg henter ham i barnehagen, da har jeg slett ikke tid til å løpe rundt på mange, eller så handler jeg med ham, og i så fall er en butikk mer enn nok i forhold til både min og hans tålmodighet med å sitte stille i vognen (eller, vel, han vil jo trille de der "søte", små vognene. Den butikken som ikke har sånne, DE hadde fått denne småbarnsmoren som kunde....)

Men ettersom jeg enda ikke har kjøpt en eneste papirbleie til ham fører jeg meg ikke mye lurt, og ettersom de bleiene er billige alle steder, hadde jeg neppe endret handlemønster om jeg gjorde det heller. (vi bruker tøy, ja)

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat