Vis enkelt innlegg
Gammel 05-09-10, 09:27   #6
Stine-mor
Firebarnsmor
 
Stine-mor sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 9.741
Stine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Ble du slått som barn?

Ble slått og kløpet av min biologiske far, som mamma heldigvis flyttet fra da jeg var et par måneder gammel.

En annen tillitsperson brøyt noen grenser for meg i senere alder. Ikke slåing, men holding i armen til jeg fikk blåmerker og løfting i lufta etter ribbeina - igjen merker. Og roping / hviskeroping mens det pågikk. Skremte meg utrolig mye.
(Tydelig problemer med gode alternativer til grensesetting og barneoppdragelse, samt sinnekontroll. Dette var særlig i alderen 14 - 18, og jeg var et meget "snilt" og medgjørlig barn/ungdom.)

Mannen min og søsknene fikk forøvrig ris. På stumpen, mens de lå over fanget til den voksne.

__________________
06.09.01 ~ 25.05.03 ~ 23.01.06 ~ 12.03.09.
Stine-mor er ikke aktiv   Svar med sitat