Vis enkelt innlegg
Gammel 16-08-10, 12:15   #2
Teofelia
Bedreviter
 
Teofelia sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.854
Blogginnlegg: 391
Teofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Erfaringer med badekar

Jeg liker at badekaret enten er "åpent", altså type løvefotkar (men uten løveføttene, helst). Da er det veldig mye enklere å holde rent under, eller at det er innebygget, slik at det ikke kommer dritt under i det hele tatt.

Det finnes noen modeller som er enkle å åpne front- og sidepanelet på, men de modellene som vi har hatt har vært av typen som man gruer seg for å åpne en eller to ganger i året fordi det det sånn pes (for ikke nakke om vissheten om hvordan det ser ut bak panelet).

Ergo: enten åpent kar, innebygget kar eller kar med enkel åpning av frontpanel. Alternativt være komfortabel med at det veldig skittent under badekaret; det er selvsagt også en løsning.

Utover det er det egentlig ikke nødvendig å tenke på kvaliteten så mye. Selv de rimligste karene vil vare i mange år. Det er mer et spørsmål om størrelse, design og praktiske løsninger som hever prisen.

Teofelia er ikke aktiv   Svar med sitat