Vis enkelt innlegg
Gammel 13-07-10, 09:50   #41
Nelly Nickers
Slow reader
 
Nelly Nickers sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 2.678
Nelly Nickers er virkelig godt liktNelly Nickers er virkelig godt liktNelly Nickers er virkelig godt liktNelly Nickers er virkelig godt liktNelly Nickers er virkelig godt liktNelly Nickers er virkelig godt liktNelly Nickers er virkelig godt liktNelly Nickers er virkelig godt liktNelly Nickers er virkelig godt likt
Standard

Sv: Hvor tidlig så barnet ditt Star Wars/Ringenes herre?

Tusen takk for svarene.
Jeg kjenner jeg er helt enig med Madam Mim.

Gutten min er godt over 9 år så kanskje jeg skal åpne for Star Wars, og vente med Ringenes Herre (det har det ikke vært spørsmål om heller, men han har veldig lyst til å se SW, og jeg trodde det var noe av det samme). Mot at faren hans ser filmen sammen med ham.

Harry Potter-filmene har han sett på dvd, men jeg synes det blir litt annerledes når vi har lest bøkene sammen først. Ringenes Herre kommer jeg aldri til å gidde å lese for ham, jeg misliker sjangeren sterkt.

Nelly Nickers er ikke aktiv   Svar med sitat