Vis enkelt innlegg
Gammel 27-03-10, 09:05   #3
Slettet bruker
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Sv: Kunne dette vært en "regel" i forhold til personangrep i diskusjoner?

Opprinnelig lagt inn av Milfrid, her.

(dæven, det er gøy med smilefjes!)

Opprinnelig lagt inn av Milfrid, her.

eg må innrømme at jeg ikke er noen andre steder lengre, jeg får helt krupp av å ikke kunne bruke smilefjes

Jeg tror Milfrid kanskje elsker meg bittelittegranne jeg.

Opprinnelig lagt inn av rine, her.

Er det så farlig å si hvem som er av de mest profilerte, da?
Jeg tenker at Skilpadda, Esme, aC, Polyanna, Madam Mim, Skremmern, Smilefjes, Sitron, 007, Safran + noen til er ganske så kjente. Om de er i samme "gjeng" og alltid har de samme meningene, kan jo diskuteres, men at det kan vel ikke være noen tvil om at mange kjenner til dem? De har jo også vært her lenge, og har mange innlegg, så i grunn er det vel ikke så rart om de er "profiler" heller. Sånn: Der var katta ute av sekken. Håper ingen føler seg fornærmet over å ikke være nevnt.

Jeg har lyst til å kommentere litt seriøst i denne tråden også. (Nå svimte vel alle av.)

Jeg kjente kun en bruker her inne da jeg registrerte meg. Jeg visste ikke hvem eller hvordan de forskjellige var. Ikke hvem som var profilerte eller ikke heller. Jeg rotet rundt masse, leste, skrev, forsøkte å bli kjent og ble etterhvert godt kjent med mange. Nå ser jeg at jeg nevnes i et selskap med mennesker jeg ha den dypeste respekt og beundring for og det gjør meg utrolig glad og stolt. Tusen takk.

Det jeg vil kommentere er at jeg syns ikke det har vært noe vanskelig å bli kjent med noen eller komme innpå her inne. Jeg har antagelig delt mer av meg selv enn mange velger å gjøre og det er nok en av grunnene til at mange føler at de kjenner meg. Men om man vil bli kjent med de som er ramset opp her så er jo ikke det noe som er vanskelig. Det er en mulighet som er åpen for alle som vil i utgangspunktet. Det er ikke en ekskluderende gjeng mennesker som holder andre på avstand - tvert imot.

  Svar med sitat