Vis enkelt innlegg
Gammel 01-03-10, 10:49   #2
Gerbera
Bør lage seg en tittel selv
 
Gerbera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
Gerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Vil ha ny seng!

Vi har Jensen continentalseng, med delte madrasser, og felles overmadrass. De finnes også med hel madrass, men det anbefalte de ikke om det var stor vektforskjell på de som skal dele senga. Og det skjønner jeg, bare med hel overmadrass hopper jeg en halvmeter i lufta hver gang gubben snur seg i senga. Mannen har fast madrass på sin side, og jeg har medium på min side. Skulle nok egentlig hatt fast jeg også, får litt vondt i ryggen om jeg ligger for lenge.

Vi har 180 x 210, det er i standardsortimentet, altså man betaler ikke ekstra utover prislista.

Stikk innom Skeidar eller Bohus, så får du høre om de kanskje har 200 x 200 i standardsortiment, ellers kan det helt sikkert bestilles, men det koster vel endel ekstra.

__________________
To søte germini 05~07
Gerbera er ikke aktiv   Svar med sitat