Vis enkelt innlegg
Gammel 08-02-10, 12:25   #7
United
På (opp?)tur
 
United sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Innlegg: 3.558
Blogginnlegg: 66
United er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt likt
Standard

Sv: T2H vinterdress

Nå har jeg kjøpt en i butikk i Norge. 1/2 pris (NOK 750,-). Med kamuflasjeaktig mønster, matt overflate, boblefor til å ta ut. Men jeg er ikke helt fornøyd, jeg. Knappene på hetten sitter så løst at den løsner bare man tar i den. Og når man har i foret, er det ikke hempe å henge opp dressen i, for den blir under glidlåsen. Også blir foret dratt ut i ermene, så hendene henger igjen og man må hjelpe de ut.

Ikke brukt den enda, får se om den har bra egenskaper som gjør at jeg blir mer positiv. En bra ting har jeg sett da; den virker slitesterk, samtidig som den er relativt lett og god å bevege seg i. Mulig jeg syr på en hempe. Og ser om et slag med hammeren fikser trykknappene på hetten.

United er ikke aktiv   Svar med sitat