Vis enkelt innlegg
Gammel 21-01-10, 14:17   #5
Jålebeinet
med tunga på styret
 
Jålebeinet sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.139
Jålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Barn alene i bassenget

Opprinnelig lagt inn av Trulte, her.

Jeg skal kjøre svømmekurs nå for 5-6 åringer. Meg og den andre treneren er litt uenige i det her med foreldrene. Hun mener at de må ut. Jeg mener at de kan sitte på kanten. Da er det også flere som ser. Men hvis det skal funke så må de være stille (ikke prate seg imellom), ikke blande seg inn, og ungen må være trygg på å ikke ha foreldrene med seg i vannet.

Etter egen erfaring som trener / leder av barnetrim så ser jeg at barna er mer fokusert på hva de skal gjøre og lære når foreldrene ikke er tilstede. Men foreldrene skal være tilgjengelig for barna sine om noe skulle skje.

Å be foreldre om ikke å prate er døfødt.

Jålebeinet er ikke aktiv   Svar med sitat