Vis enkelt innlegg
Gammel 12-01-10, 17:17   #5
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Jeg undrer meg på hvorfor

Opprinnelig lagt inn av alfaCharlie, her.

100 %.

Nei, men ikke en eneste? Ingen av alle de med litt ekstra lange antenner og ekstra åpne sinn catchet i det hele tatt 9/11? Eller bombingen av Bagdad, for den del. Eller tsunamien?

Slik jeg har forstått det, er det vel lettere å fange opp slike ting dersom man har ledetråder å gå etter? Jeg tenker på klær osv til mennesker som har forsvunnet. Med tanke på alt som skjer rundt om i hele verden er det rart om man skal være i stand til å catche ting man egentlig ikke er innstilt på å tenke på. Du får vel heller ikke inn TV2 hvis du har stillt inn tvn på NRK, eller ikke har slått den på i det hele tatt?
Med alle den kunnskapen og måleredskapene man har for å fange opp jordskjelv og alle politiske eksperter som finnes i verden, er det egentlig mer merkelig at disse ikke klarte å forutse hverken bombing av Bagdad eller tsunami.

rine er ikke aktiv   Svar med sitat