Sv: Avatar
Opprinnelig lagt inn av Fluke, her.
Jeg vet ikke helt jeg. Er det ikke standardgreia med militære tullinger som vil drepe alt som er anderledes for å tilegne seg noe, og så er det menig sånnogsånn som går inn og forelsker seg i jenta, og så blir det krig og dreping og tris, men så ordner det seg til slutt? Jeg liker egentlig sånne filmer altså, men syns kanskje det er bortkastet tid å gå på kino (selv om effektene ser artigere ut da da).
remenstruell og negativ:
De fleste filmer er jo egentlig ganske forutsigbare. Feks. dommedagsfilmer (ingen tror helt, helt står på sitt, folk begynner å tro helt, helt redder verden og blir sammen med heltinne/offer).
Jeg gleder meg til denne, jeg ELSKER James Cameron. Terminator-fan på min hals, har vært det helt siden jeg var liten jypling og så den første filmen. Det finnes ikke noe bedre enn Terminator, og han som spilte Marcus i Terminator Salvation spiller jo hovedrollen i denne. Verdens flotteste mannfolk. 
__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
|