Vis enkelt innlegg
Gammel 15-11-09, 13:09   #1
007
© All rights reserved
 
007 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vest
Innlegg: 20.400
Blogginnlegg: 57
007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kjenner dere noen FP-ere IRL?

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Jeg synes du gjør dette veldig dramatisk, 007.

Fordi at jeg siar at jeg hadde blitt eitrende forbanna om det var meg? Hva skal jeg si da? At jeg synes det hadde vært pittelitt leit at noen gjenkjente meg uten å gi seg til kjenne? Når sannheten er at jeg hadde blitt langt mer littegranne misfornøyd?
Jeg har aldri sagt at noen er forpliktet til noe som helst, men jeg synes det er råttent gjort og jeg hadde blitt veldig sint.

007 er ikke aktiv   Svar med sitat