Vis enkelt innlegg
Gammel 07-05-09, 23:15   #1
Mjau
Curlingkone
 
Mjau sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Innlegg: 8.307
Blogginnlegg: 2
Mjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt av
Standard

Bryllupsgave til noen som har alt?

Vi skal i bryllup til sjefen til mannen 30. mai.
De har alt de trenger, og har ikke ytret noen ønsker egentlig. Tror rett og slett de ikke ønsker seg noe annet enn at vi kommer, men vi vil jo gjerne gi dem noe.

Hva gir man til slike mennesker da?

Tenkte på spabehandling, men om begge skal få noe utav det blir det kostenes veldig mange penger altså.

Jeg vet heller ikke helt hvor mye vi skal bruke, vi fikk en utrolig flott keramikkfigur som er sikkert 1 meter høy og sikkert utrolig dyr da vi giftet oss, men denne var fra hele firmaet på en måte. Så blir litt usikker.

Hjehehelp.

__________________
Mjau maler videre...
Mjau er ikke aktiv   Svar med sitat