Vis enkelt innlegg
Gammel 12-04-09, 23:12   #60
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva hadde dere betalt for denne baren?

Opprinnelig lagt inn av Kif, her.

Men hvor mye arbeid skal man legge ned i å finne en kjøper som er villig til å betale en høy pris? Og hvor lang tid skal man bruke på dette? "Bar gis bort mot demontering, førstemann til mølla" vil sansynligvis gi betydelig mindre arbeid og pes enn "Vakker bar selges til høystbydende, visning man-fre 10-19, selges med tilstandsrapport, overtakelse etter avtale, selges "som er", 20 dagers bytterett ..."

Visninger? Tilstandsrapporter? Hva i himmelens navn er det egentlig du snakker om?
Dessuten er det en mellomting mellom å selge en bar til 10.000,- og det å gi den bort. Jeg er jo DUM om jeg gir den bort uten å i det hele tatt prøve å selge den.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat