Vis enkelt innlegg
Gammel 18-03-09, 20:47   #2
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.741
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvordan er morgenene deres?

Opprinnelig lagt inn av Adrienne, her.

For oss har det det å si at det er egentlig ikke noe problem å stå opp så tidlig som vi gjør og å starte dagen på den måten vi gjør. Ungene må sjelden vekkes, de våkner og er blide og fornøyde og utsovet.

Ja, det er jeg enig i når det gjelder S. Han må nesten aldri vekkes. Jeg vil heller ikke si at det er noe problem for oss, men jeg våkner jo ikke av meg selv klokken 6 liksom? For meg er det irrelevant om jeg er A- eller B-menneske når jeg velger oppståelsestid. Jeg hadde stått opp 6 samme hva jeg var, ser ingen alternativer. Jeg står opp når det er nødvendig å stå opp, og det har jeg igrunnen alltid gjort.

apan er ikke aktiv   Svar med sitat