Vis enkelt innlegg
Gammel 21-01-09, 09:26   #2
Ulvefar
I menneskeham
 
Ulvefar sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Hvor: Santa Cruz
Innlegg: 2.378
Ulvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvordan hadde dere klart dere i et 1800-talls hushold?

Opprinnelig lagt inn av allium, her.

Jeg lurer på hvem som sto der med en tørrfisk og tenkte hvis jeg bløtlegger denne i vaskemiddel, skal tro om det blir godt?

Vet ikke, men vedkommende hadde nok noe til felles med h*n som først tenkte "hmm, denne osten var j**lig muggen, men smaker jo bra likevel", eller "denne laksen far gravde ned er jo helt konge hvis jeg bare ikke tenker på hvordan den lukter" -de var veldig, veldig sultne.

__________________
Storesøster (01) og Pluttungen (05)

Those who can make you believe absurdities can make you commit atrocities.
Ulvefar er ikke aktiv   Svar med sitat