Vis enkelt innlegg
Gammel 11-11-08, 18:18   #2
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 12.914
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Sv: Grøt laget av morsmelk til baby

Opprinnelig lagt inn av Lille Ru, her.

De har, hadde i hvert fall, Holle på helsekosten i andre etasje på Vestkanten.

Ikke når jeg var der for 1 uke siden. Eller de hadde flerkornsgrøten.
Et par av de 3-4 helsekostene på sartor har hatt mange typer tidligere. Ellers så har Obs! 3 forksjellige typer fra Nestle uten melk fra 4mnd. og så finnes det "kornblanding" fra 8mnd den er og melkefri. Obs! har jo og 40% på alt nå.

Jeg er mest fornøyd med hirsegrøt opp til 6mnd, og så flerkorn eller den nye havregrøten til Holle. Akkurat nå bruker vi havre grøt. Hirsegrøten har og kommet i en utgave med frukt.

Isolde er ikke aktiv   Svar med sitat