Vis enkelt innlegg
Gammel 09-10-08, 08:45   #19
Maz
Pauset
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Barteby
Innlegg: 7.430
Maz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt av
Standard

Sv: Når foreldre ikke kan hysje på barna sine

Jeg ville ha satt meg slik at jeg kunne enkelt forlate rommet.

I kirkesammenheng spørs det litt på typen gudstjeneste. Som oftest har vi gjort noen grep for å holde Mazungen litt i ro, men det kan jo bli litt visking osv som noen finner irriterende. I begravelse har jeg hatt noen lenger bak som kan steppe inn for meg om Mazungen fikk for mye maur i rompa. Neste gang er hun nok stor nok til å ønske å delta selv, men likevel skal hun ha muligheten til å gå ut, mens vi voksne blir igjenn.

I fjor i november var det en stor sak her om at man måtte betale bilett for å få med seg et lite barn på en forestilling beregnet for større barn. Jeg syntes det var ganske samenlignbart. Hvorfor ha med seg et barn som ikke har glede av forestillingen og som da potensielt ødelegger andres forestilling?

Maz er ikke aktiv   Svar med sitat