Vis enkelt innlegg
Gammel 30-06-08, 16:55   #11
Nessie
Erfaren nok
 
Nessie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 39.853
Blogginnlegg: 351
Nessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Er du medlem av Mensa?

Tok den testen som var linket til her inne.. Kom vel ca 2/3 uti testen da Peder begynte hyle, så siste 1/3 trykket jeg svaralternativ 2 på alle.
Får se om jeg orker ta den "skikkelig" en dag. Men har litt dårlig tålmod på slike ting så...

Resultatet ble med det utgangspunkt 110, så da er jeg iallefall innenfor normalen +.

For min del så kjenner jeg at jeg får litt noia bare jeg ser slike oppgaver. Har dårlige matteopplevelser fra skolen, og har derfor "skydd" slike tester lenge. Nå skulle jeg ønske interssen for matte hadde vært større, og lærerne bedre. Men men. Skal få tatt noe videreutdannelse i øknomi en gang i tiden tenker jeg!

__________________

Enten går det bra, eller så går det over.
Nessie er ikke aktiv   Svar med sitat