Vis enkelt innlegg
Gammel 19-05-08, 11:20   #10
Esme
Mother of Dragons
 
Esme sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 20.029
Blogginnlegg: 76
Esme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bytter feminister etternavn?

Jeg føler (merk: føler, ikke synes rasjonelt) det er direkte unaturlig at en kvinne eller en mann tar etternavnet til partneren sin, for man er jo ikke i slekt.
Jeg merket at jeg syntes det var ubehagelig da min svigerinne tok etternavnet vårt, og jeg hadde heller ikke likt det om min sønn hadde fått en partner som hadde tatt vårt etternavn. Jeg skjønner det er sært og jeg hadde aldri sagt det høyt for å si det sånn. Men jeg hadde ikke likt det.

__________________
It takes a great deal of effort to sustain a conservative, trustworthy persona.
Esme er ikke aktiv   Svar med sitat